Favori Listesi
Sepetim
Ara Toplam :
İndirim :
Toplam :

Bloom and Fresh'te Neler var?

Senin İçin

yeni Bellavista Bellavista
Bellavista
349,90

En Erken Teslim Tarihi: 13 Ağustos

yeni Nancy Nancy
Nancy
289,90

En Erken Teslim Tarihi: 13 Ağustos

yeni Clara Clara
Clara
329,90

En Erken Teslim Tarihi: 13 Ağustos

yeni Vanessa Vanessa
Vanessa
389,90

En Erken Teslim Tarihi: 13 Ağustos

yeni Coffee & B&F Macarons Snacks (24'lü) Coffee & B&F Macarons Snacks (24'lü)
Coffee & B&F Macarons Snacks (24'lü)
359,90

En Erken Teslim Tarihi: Bugün

yeni Astrid Astrid
Astrid
209,90

En Erken Teslim Tarihi: Bugün

yeni Belize Belize
Belize
249,90

En Erken Teslim Tarihi: Bugün

yeni Orla Orla
Orla
499,90

En Erken Teslim Tarihi: Bugün

yeni B&F Macarons Flowers (24'lü) B&F Macarons Flowers (24'lü)
B&F Macarons Flowers (24'lü)
279,90

En Erken Teslim Tarihi: Bugün

yeni Forever Young Forever Young
Forever Young
299,90

En Erken Teslim Tarihi: Bugün

-5% Fiona Fiona
Fiona
419,90 399,90

En Erken Teslim Tarihi: 13 Ağustos

-7% Molly Molly
Molly
339,90 314,90

En Erken Teslim Tarihi: 13 Ağustos

-7% Chloe Chloe
Chloe
379,90 354,90

En Erken Teslim Tarihi: 13 Ağustos

-15% Sansa Sansa
Sansa
389,90 329,90

En Erken Teslim Tarihi: Bugün

-17% Mako Mako
Mako
349,90 289,90

En Erken Teslim Tarihi: Bugün

-29% Divan Collection Box Divan Collection Box
Divan Collection Box
1.399,90 989,90

En Erken Teslim Tarihi: Bugün

-28% Divan Selection Box Divan Selection Box
Divan Selection Box
1.299,90 929,90

En Erken Teslim Tarihi: Bugün

Tüm Ürünleri Gör

Tasarım Ürünler

Her Zaman Taze

Göründüğü Gibi

Ücretsiz Teslimat

Bloom and Fresh Blog

B&F Blog

Son Yazılarımız

Bloom and Fresh ile online çiçek gönder!

Merhaba, Bloom and Fresh’e hoşgedin! Online çiçek göndermek için internetin en doğru adresi!

Bloom and Fresh’in sıra dışı ve birbirinden farklı çiçek aranjmanlarını web sitemizden sipariş edebilir, dilersen online çiçek siparişinin yanında gurme çikolatalar ve tematik hediye kutusu ekleyerek sevdiklerin için bu verdiğin özel siparişi daha da zenginleştirebilirsin.

Bloom and Fresh çiçeklerinin yanında geniş ve sıra dışı bitki koleksiyonumuzdan uzun ömürlü ve dayanıklı bir bitki, mis gibi saksı çiçekleri veya zarif bir orkide seçip yine online çiçek siparişinde olduğunu gibi sevdiklerini Bloom and Fresh farkıyla mutlu edebilirsin. Orkideler için güzel ve detaylı bir orkide bakım rehberi de yine orkide siparişi için hazırladığımız kategori sayfamızda yer alıyor.

Son dönemde çok ilgi gören ve sevilen farklı kaktüs ve sukulent çeşitleri de Bloom and Fresh koleksiyonunda yer alıyor. Sevimli ve bakımı kolay kaktüslerimizi görmek için kategori sayfamızı ziyaret edebilir veya Google’a hızlıca “Bloom and Fresh kaktüs gönder” yazabilirsin.

Eğer kalbe giden yol mideden geçer diyenlerdensen de çok sevilen Bloom and Fresh makaronlarını tercih edip, renkli ve aşırı lezzetli makaronlarımız ile sevdiklerinin gününe renk katabilirsin. Makaron siparişine ek olarak sevdiklerine çikolata göndermek isteyenler için de premium marka ortaklıklarımızdan Divan Pastaneleri çikolatalarını veya Godiva çikolatalarını siparişine ekleyebilirsin.

Tüm bunlara ek olarak farklı temalarda hazırlanmış ve birbirinden özel markadalardan ürünler içeren hediye setlerimizi inceleyebilir, göndermek istediğin hediye kutusunu seçip siparişini verebilirsin.

Çiçek siparişimde neden Bloom and Fresh’i tercih edeyim?

Belki çoktan Google’a “bloom and fresh ekşi” yazdın ve araştırmanı yaptın. Bir de bizden duymak istersen aşağıda hızlıca anlatalım.

Birçoklarına göre en iyi çiçek gönderme sitesi Bloom and Fresh olarak her zaman farklı, hikayesi olan çiçek ve ürünleri koleksiyonumuza katıyoruz. Birbirinin aynı ve göründüğü gibi gitmeyen meşhur online çiçek siparişlerinin aksine ekranda gördüğün çiçeği sunmak ve teslim etmek bizim için en büyük öncelik.

Çiçeklerimiz, floral tasarım eğitimi almış ve bu konuda dünyadaki tüm trendleri en yakında takip eden Bloom and Fresh Floral Tasarım ekibi tarafından tasarlanıyor. Ekibimiz klasik ve güncel floral tasarım prensiplerini, mevsimin en taze çiçekleri ile yorumlayarak online çiçek siparişinde en iyi deneyimi en güzel tasarımlarla sizlerle buluşturuyor.

Kesme çiçeklerimizin yanında özellike orkide siparişi vermek isteyenlerin Bloom and Fresh’i tercih etmesi için de bazı özel nedenler var. Hepimizin çok sevdiği ve zarafetin simgesi orkideleri onlara yakışır saksılarla bir hikayeye dönüştüyoruz.

Tüm siparişlerinin yanına siparişine özel bir mesaj kartı ekliyoruz. Böylece sevdiklerin için vereceğin çiçek siparişini kendi kelimelerin ile daha da özelleştirebilirsin.

Birbirinden güzel ürünlerimize ek olarak çiçek göndermek gibi mutlu bir anı ona yakışan şekilde mutlu bir deneyim ile geçirmen bizim için çok önemli. Siparişinle ilgili yaşanabilecek her türlü durumda yakın bir iletişim kuruyor ve konuyu en mutlu şekilde çözmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

İstanbul Online Çiçek Siparişi

İstanbul çiçek siparişi dendiğinde belki de en doğru adrestesin. Online çiçek siparişini İstanbul’un neredeyse tamamına ücretsiz olarak aynı gün teslim ediyoruz. Aynı gün çiçek teslimatına ek olarak Bloom and Fresh siparişini dilediğin gün ve saat aralıklarını seçerek de verebilirsin. Çiçeğin istediğin gün ve saat içerisinde İstanbul içinde teslim edilecektir.

İstanbul içerisinde Beşiktaş, Sarıyer, Kadıköy, Ataşehir, Ümraniye, Beyoğlu gibi merkezi ilçelerin yanında bazı ilçelerin belirli mahallerine de aynı gün çiçek siparişleri alıyoruz ve seçtiğin zaman aralığında teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Çiçek siparişim nerede?

Tüm online çiçek siparişlerinde teslimat durumu çiçeğin yola çıkarken ve teslim edildiğinde sana e-posta olarak iletilir. Buna ek olarak web sitemizde profilinde yer alan Siparişlerim bölümünden de sipariş durumunu takip edebilirsin.

Ankara Online Çiçek Siparişi

İstanbul’a ek olarak Ankara, Bursa, İzmir, Antalya ve daha birçok ile kargoya uygun dayanıklı çiçekler ve bitkilerimiz aynı gün kargo ile iletiyoruz. Örnek olarak aklında Ankara’ya çiçek siparişi varsa web sitemizdeki adres bölümünde Ankara’yı seçebilir, Ankara teslimli çiçek, bitki, çikolata ve hediye setlerimizi görüntüleyebilirsin.

Haberdar Ol

Bloom and Fresh ile ilgili hiçbir haberi kaçırma!