Favori Listesi
Sepetim
Ara Toplam :
İndirim :
Toplam :

Bayram Hediyeleri

  • Filtre
-8% Solare Solare
Solare
1.249,90 TL 1.149,90 TL

En Erken Teslim Tarihi: Bugün

yeni Asuman Kartela Madlen Koleksiyonu (24'lü)
Asuman Kartela Madlen Koleksiyonu (24'lü)
1.199,90 TL

En Erken Teslim Tarihi: Bugün

yeni Selamlique Tarçınlı Parmak Pralin (180gr.)
Selamlique Tarçınlı Parmak Pralin (180gr.)
999,90 TL

En Erken Teslim Tarihi: Bugün

yeni Divan Bitter Çikolata Kaplı Fıstıklı Lokum - Arkeoloji Serisi
yeni B&F Chocolate (20'li) & Ellie Candle Çikolata Aromalı Kase Mum B&F Chocolate (20'li) & Ellie Candle Çikolata Aromalı Kase Mum
Divan Pralin Çikolata (9’lu)
669,90 TL

En Erken Teslim Tarihi: Bugün

Gösterilen Kayıtlar 1-18, Toplam Kayıt Sayısı: 67

BAYRAM HEDİYELERİ

Bayramlar, sevgi, saygı, dayanışma ve paylaşma gibi değerleri pekiştirmek için özel zamanlardır. Bayramda hediye göndermek, sevdiklerine bu değerleri hissettirmenin güzel bir yoludur.

Sevdiklerinle özel günleri kutlamak, onlara, onları düşündüğünü ve önemsediğini göstermek için bayramlar harika bir fırsattır. Bayramlar, toplumda dayanışma ve paylaşma duygularının arttığı zamanlar olduğu için, ziyaret etmek, hediye götürmek, ziyaret edemiyorsak bile hediye göndermek bu özel duyguları paylaşmamızı ve birlikte kutlama yapmamızı sağlar.

 

Bayram’da ne hediye edilir?

Bayram’da en sık tercih edilen hediyeler arasında tatlılar, lokumlar, çikolatalar, şekerlemeler, kuruyemişler, kahve, çay, fincan takımı gibi hediyeler yer alır. Sevdiklerine kalıcı ve anlamlı bir bayram hediyesi vermek istersen, şık bir kahve fincanı ya da şekerliğin yer aldığı, çikolata, lokum, kahve ve lezzetli atıştırmalıkların eşlik ettiği bayram tebrikleri için zevkle hazırlanmış hediye kutuları da güzel bir alternatif olabilir.

Bayram’ın geleneksel hediyelerini sağlık sorunları veya kişisel nedenlerle tercih etmeyenler içinse bir buket çiçek ya da şık bir orkide bayram tebriki mesajını en güzel şekilde iletecektir.

Bayram ziyaretlerine eli boş gitmemen için Bloom and Fresh olarak en prestijli markaları bir araya getirerek hazırladığımız çikolata, lokum, bayram hediye kutularından oluşan bayram hediyeleri koleksiyonumuzu web sitemizde bulabilirsin. Bu özel Bayram Hediyeleri seçkisini ister kendine sipariş verip sevdiklerini ziyaret ederken götürebilirsin, istersen de ziyaret edemediğin sevdiklerine özel notunla birlikte gönderebilirsin. Bayramlarda hediye göndermek sevgi, saygı ve dayanışmayı hissetmenin harika bir yoludur. Bloom and Fresh ile göndereceğin Bayram Tebriki Hediyeleri sevdiklerine mutluluk ve keyif vereceği gibi, onların bayramını daha özel ve anlamlı kılacaktır.

Kategoriler

Marka

Fiyata Göre