Favori Listesi
Sepetim
Ara Toplam :
İndirim :
Toplam :

Kadınlara Özel Çiçekler ve Hediyeler

 • Filtre
-6% Athena Athena
Athena
939,90 TL 879,90 TL

En Erken Teslim Tarihi: 20 Haziran

Alice
999,90 TL

En Erken Teslim Tarihi: 20 Haziran

-11% Charlotte Double Charlotte Double
Charlotte Double
1.919,90 TL 1.699,90 TL

En Erken Teslim Tarihi: 20 Haziran

-4% Alice & Brownies by Limburgia (6'lı) Bundle Alice & Brownies by Limburgia (6'lı) Bundle
Alice & Brownies by Limburgia (6'lı) Bundle
1.229,90 TL 1.179,90 TL

En Erken Teslim Tarihi: 20 Haziran

 • 1
 • 2
 • 3
 • Gösterilen Kayıtlar 1-18, Toplam Kayıt Sayısı: 52

  Kadınlara Alınabilecek Hediyeler

  Kadınlara hediye seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar

  Kadınlara hediye seçmek, bazen zorlu bir süreç olabilir. Ancak, doğru yaklaşım ve biraz düşünerek harika bir hediye seçebilirsin.

  İlgisine göre hediye seçimi

  İnsanların ilgi alanları genellikle onlar için önemli olan şeylerdir. Bu nedenle, bir kadının ilgi alanlarına uygun bir hediye seçmek, ona değer verdiğini ve onu tanıdığını gösterecektir. Örneğin çiçek ve bitki bakımından hoşlanıyorsa ona bakmaktan mutluluk duyacağı yeni ve ilginç bir saksılı bitki alabilirsin.

  Yaşına ve tarzına uygun hediye seçimi

  Yaş ve tarz, bir kadının hediye beklentilerini etkileyen önemli faktörlerdir. Genç bir kadına göndereceğin hediye, orta yaşlı bir kadının beklentilerinden farklı olabilir. Tarzını da göz önünde bulundurarak, ona özel ve anlamlı bir hediye seçmelisin.

  Hediyenin duygusal değerini düşün

  Hediyeler, anıları hatırlatmak ve özel anları kutlamak için verilir. Bu nedenle, özel bir anınız varsa, bu hatırayı canlandıracak bir hediye seçebilirsin. Birlikte geçirdiğiniz bir tatili hatırlatan bir fotoğraf albümü veya ona yıllar önce aldığın ve çok bayıldığı ilk çiçek buketini hatırladığını göstermek ona verdiğin değeri gösterebilir.

  Kişiselleştir

  Hediyeler, kişiselleştirildiğinde daha anlamlı hale gelir. Örneğin çiçeğinin notuna yazacağın hoş ve kişiye özel bir mesaj çiçeğini daha anlamlı kılacaktır.

  Kaliteli ürünler seç

  Kaliteli bir hediye, özenli olduğunu ve ona değer verdiğini gösterir. Bu nedenle, seçeceğin hediyenin kaliteli bir ürün olmasına ve kaliteli bir hizmet sunmasına özen göster.

   

  Kadınların tarzına göre hoşlanabilecekleri çiçekler nelerdir?

  Kadınların çiçeklere olan ilgileri ve tercihleri elbette bireyseldir ve kişiden kişiye farklılık gösterir. Bu nedenle çiçek göndermek istediğin kişiyi ne kadar tanıyorsan, hoşuna gidecek çiçeği bilme şansın da o kadar yüksektir. Ancak, çiçek göndermek istediğin kişinin hangi çiçeği sevdiği konusunda bir fikrin yoksa, onun tarzından yola çıkarak bir karar verebilmen için aşağıdaki önerilerimize göz atabilirsin.

  Romantik kadınlar için çiçek önerisi

  Romantik kadınlar genellikle kırmızı gülleri tercih ederler. Kırmızı gül, aşkın ve romantizmin sembolüdür. Ayrıca, romantik kadınlar pembe güller, menekşeler, orkideler ve lilyumları da sevebilirler.

  Doğayı seven ve doğallıktan yana olan kadınlar için çiçekler

  Doğayı seven kadınlar, doğal güzellikleri yansıtan çiçekleri tercih edebilirler. Bu nedenle, papatyalar, lavantalar, laleler, zambaklar, krizantemler ve güller gibi çiçekler onları mutlu edebilir.

  Şık ve klasik tarzı benimsemiş kadınlar için çiçekler

  Şık kadınlar, zarif ve etkileyici çiçekleri tercih edebilirler. Orkideler şık ve klasik tarz için en yaygın çiçeklerdendir. Ayrıca, şık kadınlar lale, ortanca, şakayık ve renkli güller gibi çiçeklerden de hoşlanabilirler.

  Neşeli kadınlar için çiçek önerileri

  Neşeli kadınlar genellikle canlı renklerdeki çiçekleri tercih ederler. Turuncular, sarılar ve parlak pembelerle hazırlanan karışık çiçek düzenlemeleri içlerini açacaktır. Gerberalar, karanfiller, krizantemler ve güller birçok farklı ve canlı renkte türü olan çiçeklerdendir.

  Vintage ve nostaljik tarzı seven kadınlar için çiçekler

  Nostaljik ve geleneksel çiçekleri tercih ederler. Gerberalar, güller, krizantemler, karanfiller ve laleler, klasik çiçek türleridir.

  Yukarıda listelediğimiz önerilerin sadece bir genelleme olup, her kadının çiçek tercihlerinin farklı olduğunu unutmadan, çiçek göndereceğin kişinin kişisel zevklerini ve ilgi alanlarını göz önünde bulundurarak, onun için anlamlı bir çiçek seçebilirsin.

   

  Kız arkadaşa doğum gününde ne hediye alınır?

  Kız arkadaşının doğum günü yaklaşırken, ona özel ve anlamlı bir hediye almak istersen, işte sana bazı öneriler:

  1.   Çiçekler: Çiçekler, birçok kadın tarafından sevilen bir hediye seçeneğidir. Kız arkadaşının sevdiği çiçekleri öğrenerek ona özel bir buket gönderebilirsin. Ayrıca, yukarıda belirtildiği gibi, gül, orkide, lale ve menekşe gibi popüler çiçek türleri kız arkadaşınızı mutlu edebilir.

  2.   Sukulent veya Bitki: Kız arkadaşın bitkileri seviyorsa, ona şık ve farklı sukulentlerden oluşan saksıda bir düzenleme veya bakmaktan ve büyümesini izlemekten keyif alacağı saksılı bir bitki hediye edebilirsiniz. Bu hediyeler onun doğaya yakın hissetmesini ve evindeki dekorasyona katkı sağlamasını sağlayabilir.

  3.   Hediye Kutusu: Hediye kutusu, birçok farklı öğe içerebilir ve kız arkadaşınızın ilgi alanlarına göre özelleştirilebilir. Örneğin; zevkli bir defter, kahve veya çay içmekten zevk alacağı bir fincan ve onu şımartacak lezzetli atıştırmalıklar…

  4.   Çikolata: Çikolata, özel günlerde hediye olarak popüler bir seçenektir. Sade, dolgulu veya bitter çikolata seçenekleri arasından kız arkadaşınızın zevkine uygun bir seçim yapabilirsiniz.

  5.   Makaron: Makaron, son yıllarda özellikle popüler bir tatlı haline gelmiştir. Renkli ve lezzetli makaronlar, kız arkadaşınızın doğum günü için özel bir hediye olabilir.

  6.   Brownie: Brownie, çikolata sevenler için özel bir lezzettir. Kendi yapabileceğiniz veya özel bir pastanede hazırlatabileceğiniz lezzetli bir brownie, kız arkadaşınızın doğum gününü kutlamak için harika bir seçenektir.

   

  Evlilik yıldönümünde kadın eşe ne hediye alınır?

  Evlilik yıldönümü, çiftlerin birbirlerine özel ve anlamlı hediyeler vermesi için harika bir fırsattır. Evlilik yıldönümünüz yaklaşıyorsa, ona özel ve romantik bir hediye vermek için aşağıdaki önerilerden faydalanabilirsin.

  1.   Romantik Çiçek Buketleri: Evlilik yıldönümünde, bir buket çiçek hediye etmek, romantik ve anlamlı bir jest olabilir. Kırmızı güller, aşk ve tutkuyu sembolize ederken, beyaz lilyumlar saflığı ve masumiyeti simgeler.

  2.   Şık Çiçek Düzenlemeleri: Şık ve zarif çiçek düzenlemeleri, özellikle evlilik yıldönümü için özel bir hediye seçeneği olabilir. Birçok farklı çiçekle hazırlanan renkli çiçek tasarımları da evlilik yıldönümünde kadınlar için harika bir seçenek olabilir.

  3.   Rengarenk Orkideler: Orkide, zarif ve etkileyici bir çiçektir ve evlilik yıldönümü için harika bir hediye seçeneği olabilir. Farklı renklerdeki orkideler, farklı anlamlara sahip olabilir. Pembe orkideler, sevgi ve şefkat anlamına gelirken, beyaz orkideler saflık ve sadakati simgeler.

  4.   Çikolata: Çikolata, romantik ve özel bir hediye olarak kabul edilir. Bir buket çiçeğin yanında hediye edebileceğin bir kutu çikolata ile eşinin hem gözlerine hem de damağına hitap edebilirsin.

  5.   Makaron: Makaron, son yıllarda özellikle popüler bir tatlı haline gelmiştir. Renkli ve lezzetli makaronlar, eşinizin evlilik yıldönümünde tatlı bir sürpriz olabilir. Farklı aromalardaki rengarenk makaronlar hem lezzetli hem de zarif bir hediye. Üstelik çiçeğinin yanında göndermek için de birebir.

   

  Kadınlara yeni iş tebriği için ne hediye alınır?

  Yeni iş tebriği hediyesi almak veya vermek, bir kadının hayatında önemli bir dönüm noktasını kutlamak ve onun başarılarını takdir etmek için alınan özel bir hediyedir. İş hayatı, birçok insanın hayatının büyük bir bölümünü kaplar ve yeni bir işe başlama, özellikle de önemli bir kariyer adımı ise, kutlanmayı hak eder.

  1.   Vazolu Çiçekler: Güzel bir çiçek buketi, yeni işe başlayan bir kadına verilebilecek en güzel hediye seçeneklerinden biridir. Özellikle ofis masasında sergilenebilecek vazo içerisindeki çiçekler, iş arkadaşları arasında da beğeni toplayabilir.

  2.   Saksılı Çiçekler ve Orkideler: Saksılı çiçekler ve orkideler, yeni işe başlayan bir kadına hediye edebileceğiniz özel ve anlamlı hediyeler arasında yer alır. Orkidelerin şık ve zarif yapısı, saksılı çiçeklerin dekorasyon açısından daha uzun ömürlü olması nedeniyle, bu seçenekler özellikle ofis için uygun olabilir.

  3.   Çikolata, Makaron ve Brownieler: Tatlı seçenekleri, yeni işe başlayan bir kadına hediye edebileceğiniz bir diğer popüler seçenek olabilir. Özellikle ofisinde yeni iş arkadaşları ile paylaşabileceği, farklı lezzetlerdeki çikolata, makaron ve brownieler hem onu mutlu edecek hem de yeni iş arkadaşları ile kaynaşması için bir fırsat yaratacaktır.

  4.   Defter veya ajanda: Yeni işe başlayan bir kadın için iş notlarını alabileceği bir defter veya takvimini düzenleyebileceği bir ajanda hediye edebilirsiniz.

  5.   Kupa veya Termos: Ofisinde sık sık çay veya kahve tüketen bir kadına özel bir kupa veya termos hediye ederek hem günlük kullanımı için hem de ofisinde sürekli hatırlanmanız için bir hediye verebilirsiniz.

  6.   Hediyelik kalem veya defter seti: Ofis masasında kullanabileceği şık bir kalem veya defter seti, iş hayatına yeni başlayan bir kadına verilebilecek özel bir hediye seçeneği olabilir.

  7.   Hediye kutuları: Yeni işinde ihtiyacı olabilecek, yukarıda listelediğimiz hediyelerden bir seçkinin yer aldığı hediye kutuları da güzel bir alternatif olabilir. Bloom and Fresh’in The Zoom isimli hediye kutusu işte tam da böyle bir hediye!

  Kategoriler

  Marka

  Fiyata Göre