Favori Listesi
Sepetim
Ara Toplam :
İndirim :
Toplam :

ON’lu ol, ilk üç siparişinde 450 TL’ye varan iade al!

BLOOM150 referans kodu ile ilk kez ON’lu olanlar, ON Kart ve ON Sanal Kart ile bloomandfresh.com’da yaptıkları 500 TL ve üzeri her alışverişte geçerli 150 TL, toplamda en fazla 450 TL iade kazanma şansını yakalıyor!

 

Nakit Promosyon Kampanyasından Nasıl Yararlanabilirsin?

1) Bu linkten davet kodu alanına “BLOOM150” davet kodunu girerek ON müşterisi ol!

2) ON Kart veya ON Sanal Kart ile Bloomandfresh.com üzerinden siparişini ver!

3) 500 TL üzeri ilk üç alışverininin her birinde 150 TL nakit promosyon kazan!

 

ON’lu Ol!

 

Kampanya Koşulları

- Kampanya 26 Şubat 2024 – 31 Aralık 2024 tarihleri arasında geçerlidir

- Kampanyadan, sadece yeni ON’lular faydalanabilir. Kampanya mevcut ON müşterilerini kapsamamaktadır.

- Kampanyadan faydalanmak için bu link üzerinden ON müşterisi olma adımları tamamlanmalıdır. Başvuru formunda yer alan “Davet kodu” alanına “BLOOM150” yazılması gerekmektedir. Bu adım atlandığında nakit promosyon faydasından yararlanılamaz.

- Nakit promosyon alabilmek için ON Kart veya ON Sanal Kart ile 500 TL ve üzeri harcama yapmanız gerekmektedir. 500 TL üzeri her alışverişte geçerli 150 TL, toplamda en fazla 450 TL “Nakit Promosyon” kazanılabilir.

- Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iptal ve/veya iade edilmesi durumunda kazanılan nakit promosyon ilgili hesaptan geri alınacaktır.

- Nakit promosyonun yüklenebilmesi için kartın ve kartın bağlı olduğu TL ana hesabın açık statüde olması gerekmektedir.

- Nakit promosyon tutarları her ayın ilk haftası içerisinde kartın bağlı olduğu ana hesaba yapılacaktır.

- Nakit promosyon tutarları müşteri hesaplarına yüklendiğinde ON Dijital Bankacılık tarafından banka sistemlerinde kayıtlı iletişim numarasına SMS ile başarılı ödül yükleme bilgilendirmesi gönderilecektir.

- Yasal takipteki müşteriler kampanyadan faydalanamaz.

- Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklıklardan ON sorumlu değildir.

- Kampanya kapsamında sağlanan nakit promosyon ve iade ON Dijital Bankacılık (Burgan Bank A.Ş.) tarafından sağlanmaktadır. Bloom and Fresh (İF Girişim ve Teknoloji A.Ş) nakit promosyon ve/veya iade sürecinde yaşanabilecek aksaklıklardan sorumlu değildir.

- Nakit Promosyon Kampanyası yalnızca bloomandfresh.com web sitesi üzerinden gerçekleştirilen çevrimiçi alışverişlerde geçerlidir. Toplu alımlar, proje satışlar vb. alışverişlerde geçerli değildir.

- ON ve Bloom And Fresh (İF Girişim ve Teknoloji A.Ş.) kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.